Dell Latitude 7430 2-in-1 – wielozadaniowe biznesowe laptopy o niskim wpływie na środowisko


Dell Latitude 7430 2-in-1 (https://thinkbooki.pl/dell-latitude-7430-2-in-1-wielozadaniowe-biznesowe-laptopy-przyjazne-dla-srodowiska/) to wielozadaniowe biznesowe laptopy, które łączą w sobie najlepsze cechy urządzeń przenośnych i stacjonarnych. Dell Latitude 7430 2-in-1 oferuje wydajność i funkcjonalność laptopa, a także elastyczność i mobilność tabletu. Dell Latitude 7430 2-in-1 jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wysoką wydajność i funkcjonalność, a także elastyczność i mobilność. Dell Latitude 7430 2-in-1 to pierwszy na świecie laptop biznesowy z ekranem dotykowym o rozdzielczości 4K. Jest to także pierwszy na świecie laptop biznesowy z obsługą technologii Intel® vPro™. Dell Latitude 7430 2-in-1 jest wyposażony w najnowsze procesory Intel® Core™ 8. generacji oraz kartę graficzną NVIDIA® GeForce GTX 1050 Ti. Laptop posiada także 4 porty Thunderbolt 3 (USB Type-C), które umożliwiają podłączenie do niego dowolnego urządzenia lub akcesorium Thunderbolt 3.

Dell Latitude 7430 2-in-1 jest również pierwszym na świecie laptopem biznesowym z ekranem o rozdzielczości 4K. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej technologii IPS, która zapewnia doskonałą jakość obrazu oraz szeroki kąt widzenia. Dell Latitude 7430 2-in-1 jest także pierwszym na świecie laptopem biznesowym z obsługą technologii Intel® vPro™. Technologia ta umożliwia bezpieczne i efektywne zarządzanie urządzeniami przeznaczonymi do pracy w trybie offline.

Najlepszy biznesowy laptop dla ekologów!

Dell Latitude 7430 2-in-1 jest najlepszym biznesowym laptopem dla ekologów, ponieważ jest wykonany z materiałów o niskiej emisji CO2 i posiada certyfikat EPEAT Gold. Laptop jest także wyposażony w technologię Intel vPro, która umożliwia bezpieczne i łatwe zarządzanie urządzeniami. Dell Latitude 7430 2-in-1 jest także wyposażony w funkcję oszczędzania energii, która automatycznie wyłącza nieużywane aplikacje i uruchamia tryb oszczędzania energii.

Idealny do pracy i rozrywki!

Dell Latitude 7430 2-in-1 to idealny komputer do pracy i rozrywki. Jest lekki i łatwy w transporcie, a jednocześnie wyposażony w potężne procesory Intel Core i7 oraz pamięć RAM 8 GB. Ponadto Dell Latitude 7430 2-in-1 ma ładowanie bezprzewodowe, co jest bardzo wygodne. Ekran dotykowy sprawia, że ​​jest to idealny komputer do oglądania filmów lub grania w gry.

Wydajny i lekki!


Dell Latitude 7430 2-in-1 to wydajny i lekki laptop biznesowy, który jest łatwy w obsłudze i ma niski wpływ na środowisko. Laptop posiada 14-calowy ekran HD o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, 4 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci flash. Jest wyposażony w procesor Intel Core i5-7200U 2.5 GHz, który zapewnia szybkie i płynne działanie. Laptop ma także czytnik kart microSD, port USB 3.0, HDMI oraz Wi-Fi 802.11ac.

Dell Latitude 7430 2-in-1 – perfekcyjny dla biznesu i codziennego użytku!

Dell Latitude 7430 2-in-1 to perfekcyjny notebook dla biznesu i codziennego użytku. Jest lekki, wytrzymały i łatwy w obsłudze. Posiada wszystkie funkcje, które są niezbędne do pracy w biurze lub podczas codziennych czynności. Jest idealny dla osób, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność.

Świetny laptop dla każdego!

Dell Latitude 7430 2-in-1 to świetny laptop dla każdego! Jest lekki i poręczny, a jednocześnie wyposażony w mocny procesor i dużą pojemność pamięci. Ma wszystko, czego potrzebujesz w laptopie – od dobrej baterii, przez łatwy w użyciu interfejs, aż po świetny ekran. Jest też bardzo łatwy w obsłudze, a jego cena jest bardzo atrakcyjna.

Dell Latitude 7430 2-in-1 – po prostu genialny!

Dell Latitude 7430 2-in-1 to najnowszy laptop biznesowy od Dell. Jest to wielozadaniowy laptop, który jest idealny dla osób pracujących w różnych środowiskach. Laptop posiada ekran dotykowy, co umożliwia łatwe i szybkie wykonywanie różnych zadań. Ponadto laptop jest lekki i poręczny, dzięki czemu można go łatwo przenosić w różne miejsca. Dell Latitude 7430 2-in-1 jest także bardzo ekologiczny, ponieważ jest wykonany z materiałów o niskim wpływie na środowisko. Laptop posiada także funkcję Intel vPro, która umożliwia łatwe zarządzanie urządzeniami w firmie.

Kategorie